Se afișează postările cu eticheta By anne. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta By anne. Afișați toate postările

sâmbătă, 1 ianuarie 2011

buna!eu si elena_lucia neam gandit sa facem un blog pentru voi,fanii stardoll!va uram calatorie placuta in universul vostru!


xoxo,
Aneliese si Elena_Lucia